Apie mus

Dr. Leopoldas Juknevičius 1995 m. įkūrė įmonę, kurios veiklos pagrindu Vilnius tapo pirmuoju Rytų Europos miestu, 1998 m. įvykdęs Europos Sąjungos direktyvą, draudžiančią žaliąsias atliekas vežti į buitinių atliekų sąvartynus.

Svarbiausia įmonės veikla – kompostinės žemės mišinių gamyba. Kompostas gaminamas išskirtinai tik iš žaliųjų atliekų (lapų, šakų, žolės, šieno).

Nuėjome ilgą ir sudėtingą kelią nuo rankinio kompostinės žemės mišinių maišymo ir fasavimo iki užprogramuoto mišinių sudėties dozavimo ir automatinės fasavimo įrangos.

Pagamintas kompostas naudojamas ruošiant kompostinės žemės mišinius kambariniams augalams. Taip pat gaminame kompostinės žemės mišinius, skirtus vejų, gėlynų, daržų, šiltnamių, golfo aikštynų įrengimui bei priežiūrai.

Siekdami užtikrinti klientų lūkesčius ir vis augančius poreikius, gaminių bei asortimento plėtrai kasmet skiriam daug dėmesio. Kuriame naujus kompostinės žemės mišinius, tobuliname esamus, plečiame partnerių ratą. To pasėkoje savo pirkėjams galime pasiūlyti ne tik pačių geriausių kompostinės žemės mišinių, bet ir kitų produktų skirtų augalų bei aplinkos priežiūrai.