flower-seima

„FLOWER“ SKYSTŲ TRĄŠŲ ŠEIMA

“F L O W E R”  T R Ą Š O S

Ispanų gamintojo trąšos „Flower“, turinčio 55 metų trąšų gamybos patirtį, pagaliau pasiekė ir Lietuvos gėlių augintojus! Pavasaris tinkamiausias laikas pradėti intensyviau tręšti kambarinius augalus, taip pat pasirūpinti trąšomis ir balkonuose greitu metu įsikursiantiems augalams. Renkantis trąšas reikėtų rinktis trąšas, kuriomis galėtume patręšti augalus tiek kambaryje, tiek ir balkone, lauko terasoje ar gėlyne. Tokius reikalavimus atitinka tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančios trąšos, kurių gamintojai pasitelkę ilgametę patirtį ir sukauptas žinias, sugebėjo užkariauti gėlininkų pasitikėjimą visuose pasaulio žemynuose, o Europoje „Flower“ tapo trąšų gamintojų kokybės standarto sinonimu.
„Flower“ trąšų sudėtyje yra ne tik pagrindiniai makroelementai, tačiau jos praturtintos ir mikroelementais, kurių sudėtis ir specialus komponavimas yra pritaikyti skirtingiems augalams. Galiausiai „Flower“ siūlo ir išskirtines ekologiškas trąšas pagamintas Guano pagrindu. Jomis galima tręšti ne tik dekoratyvinius augalus, tačiau ir daržoves.
Ypač šiltnamyje ar loveliuose auginamus pomidorus, agurkus ar paprikas. Kadangi Guano pagrindu pagamintos trąšos yra ekologiškos, tai gali būti ypač patrauklu auginantiems daržoves savo reikmėms. Daugumai augalų tiks universalios „Flower“ trąšos turinčios makro ir mikroelementų. Sudėtyje yra geležies, mangano, cinko, vario, boro, kurie paspartina augimą, palengvina įsišaknyjimą, stimuliuoja fotosintezės procesus. Todėl šios trąšos ypač tiks ne tik kaip kassavaitinis tręšimas, bet ir kaip priemonė po augalų persodinimo. Augalams, turintiems specifinių poreikių, tokiems kaip azalijos, kaktusai, bonsai, citrusiniai, reikėtų naudoti specialiai šiems augalams skirtas trąšas. Jeigu siekiame gausaus ryškiaspalvio gėlių žydėjimo, rinkimės specialiai žydėjimą skatinančias trąšas praturtintas vitaminu B1, o jeigu augalo grožis užkoduotas lapų formoje ir spalvose, reikėtų naudoti „Flower“ trąšas lapiniams augalams praturtintas geležimi. Geležis – maistinė medžiaga, reikalinga chlorofilo gamybai ir kitų gyvybinių funkcijų užtikrinimui.
Geriausių rezultatų pasieksite „Flower“ trąšas naudodami vieną kartą per savaitę. Tačiau augalai neskurs, jeigu juos patręšite kas 15 dienų.
Visi „Flower“ trąšų buteliukai turi integruotą dozatorių.
Platintojas: UAB „Juknevičiaus kompostas“
Tel.: +370 (5) 215 215 9
Gamintojas: PRODUCTOS FLOWER S.A., ISPANIJA
www.flower-jardin.com